Skip to content Skip to footer

Build vs. Kup: Wdrożenie odpowiedniego rozwiązania eksperymentów

Opublikowany przez: Optimizely

Aby budować i dostarczać produkty, które kochają klienci, zespoły produktów w wiodących przedsiębiorstwach, takie jak Uber, Netflix i Airbnb, koncentrują się na eksperymentach jako krytycznym procesie biznesowym. Zespoły te są uprawnione do przetestowania A/B każdej nowej funkcji i zyskują cenne spostrzeżenia przed szerokim rozwojem.
Po zobaczeniu, co te firmy osiągają dzięki eksperymentowaniu, możesz zastanowić się, czy zbudować własne ramy testowe, zintegrować rozwiązanie typu open source, czy zainwestować w komercyjną platformę eksperymentów, taką jak optymalizowany pełny stos.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby odkryć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Optimizely kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Optimizely strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Optimizely