Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po wskaźnikach marketingowych i analiz

Opublikowany przez: Marketo

Metryki marketingowe i analityka - prawo - mogą być strategicznym czynnikiem zaufania, większym budżetem i zwiększonym wpływem biznesu. Dzisiejsze CMO przeznacza więcej czasu i budżetu niż kiedykolwiek wcześniej, aby zrozumieć wyniki marketingu i wpływ na wzrost.
Marketing nie ma wiarygodności. Często kierownictwo spoza działu marketingu postrzegają, że marketing istnieje wyłącznie w celu wsparcia sprzedaży lub że jest to funkcja sztuki i rzemiosła, która wyświetla strony, udaje tweety i nakłada logo na długopisach. Tak czy inaczej, marketing często nie zyskuje szacunku.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marketo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marketo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 88 stron

Więcej zasobów z Marketo