Skip to content Skip to footer

Microsoft przedstawia strategię CRM LinkedIn

Opublikowany przez: Microsoft

Masz odważne ambicje dla swojego zespołu sprzedaży. Chcesz - i potrzebować produktywności. Ale sukces twojego zespołu sprzedażowego jest stłumiony przez Silos. Nic dziwnego, że walczą, gdy ich systemy transakcyjne, sieci społecznościowe i narzędzia wydajności są oddzielne.
Dzięki rozwiązaniu sprzedaży relacji Microsoft możesz skalować siłę sprzedaży relacji jeden na jednego, jednocząc wrażenia sprzedażowe. Możesz pomóc umożliwić swoim sprzedawcom spostrzeżenia, które angażują i zachwycają klientów. Łączy Dynamics 365 dla sprzedaży z LinkedIn Sales Navigator, aby pomóc sprzedawcom zidentyfikować odpowiednich klientów - oraz odpowiedni czas i sposób na zaangażowanie się z nimi.
Przeczytaj raport Nucleus, który mówi, że zespoły korzystające z rozwiązania sprzedaży relacji Microsoft zwiększyły wydajność o 12-15 procent **.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Microsoft kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Microsoft strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z Microsoft