Skip to content Skip to footer

Właściwy sposób dostarczania spersonalizowanego marketingu na dużą skalę

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Dzięki naszym doświadczeniu z najlepszymi markami na świecie odkryliśmy, że najbardziej udane organizacje - i odnoszący największe sukcesy liderów marketingu - działają jak zasób ONE. Rozumieją, że praca wpływa na każdy aspekt organizacji i jest głównym motorem doświadczeń cyfrowych.
Aby pomóc liderom marketingu w zarządzaniu tą krytyczną pracą, zidentyfikowaliśmy siedem różnych etapów w cyklu życia pracy marketingowej i jakie prace powinny się wydarzyć na każdym etapie. Im bardziej wydajni marketerzy mogą poruszać się po pracy na tych etapach, tym bardziej mogą być ogólnie skuteczne.
W tym przewodniku badamy końcowe etapy pracy: dostarczanie i skalowanie, a następnie mierzymy i optymalizuj. Zdobędziesz wgląd w tworzenie niezapomnianych doświadczeń cyfrowych dla swoich klientów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront