Skip to content Skip to footer

Moc personalizacji

Opublikowany przez: Braze

W tamtych czasach komunikacja Brands z klientami składała się z pamiętnej wiadomości dostarczonej jak najwięcej publiczności. Ale w ostatnich latach popularne przyjęcie aplikacji internetowych i mobilnych otworzyło wrota powodziowe, jeśli chodzi o przydatne dane klientów i nowe kanały przesyłania wiadomości - i pojawiły się nowe sposoby dostarczania zindywidualizowanych treści. Teraz możliwe jest wywiercenie wielu aspektów każdego klienta, podzielenie go na dynamiczną publiczność i rozmawiać z nimi z bogatymi wiadomościami, które są oparte na ich pragnieniach i zachowaniach.
Rezultat? Prawdą, wpływowa personalizacja jest teraz możliwa - i coraz częściej tego oczekują dzisiejsi konsumenci. Dołącz do nas, aby spojrzeć na wewnętrzne spojrzenie na to, jak działać dla Twojej firmy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Braze kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Braze strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 32 strony

Więcej zasobów z Braze