Skip to content Skip to footer

Przewodnik marketera po budowie lojalności

Opublikowany przez: Selligent by Marigold

Konsumenci mają dziś większy wybór niż kiedykolwiek.
Często wymaga lepszego wrażenia online, kuszącej oferty lub wygodniejszej lokalizacji dla klienta, aby dokonać zmiany. I chociaż marki przyciągają uwagę, nie zawsze ją trzymają.
Prawdę mówiąc, trudno jest budować lojalność wobec marki na tak konkurencyjnym rynku. Ale marki, które koncentrują się na budowaniu prawdziwych relacji, nie tylko zmuszając ludzi do dokonywania transakcji, mogą znaleźć sposoby na utrzymanie klientów na dłuższą metę.
Aby dowiedzieć się, co oznacza dziś lojalność i jak marki używają rozwiązań cyfrowych Cheetah do budowania trwałych relacji ze swoimi klientami, pobierz przewodnik teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Selligent by Marigold kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Selligent by Marigold strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Selligent by Marigold