Skip to content Skip to footer

Zwiększ zwinność obsługi klienta dzięki centrom kontaktowym w chmurze

Opublikowany przez: Genesys

Forrester prognozuje, że przychody z subskrypcji w chmurze wzrosną ogólnie o 22% w 2016 r. Jest to wynik, że firmy stają się coraz bardziej komfortowe z przenoszeniem krytycznych systemów do chmury, ze względu na doświadczenie w chmurze i narażenie. Korzyści z przetwarzania w chmurze stały się głównym nurtem, a więc mają centra kontaktowe w chmurze.
Konieczność połączenia konsumentów z wybranym kanałem z agentami kontaktowymi szybko staje się wymaganiem konkurowania w wieku klienta. Pobierz ten raport Forrester, aby dowiedzieć się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Genesys kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Genesys strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Genesys