Skip to content Skip to footer

Spójność, szybkość i prostota: globalne zdalne wsparcie dla pionierskiej i platformy Nerdapp

Opublikowany przez: GoTo

Pionierska platforma wsparcia IT na żądanie Nerdapp chciał lepiej kontrolować jakość, bezpieczeństwo i prostotę zdalnych usług wsparcia oferowanych przez globalną sieć inżynierów IT („kujony”). Firma chciała jednego dostawcy ze swojego zdalnego ekosystemu wsparcia, który standaryzowałby poziomy usług i pomogłoby mu monitorować wydajność, przeglądanie połączeń i rozliczanie sporów.
Po dokładnym przeszukaniu firma wybrała ratunek z Goto ze względu na łatwość integracji i zdolności do higieny białej, co pozwala firmie zapewnić zdalne wsparcie na całym świecie na narzędziu marki Nerdapp. Nerdapp wybrał również obiektyw na żywo z Goto, aby klienci mogli korzystać z aparatu do udostępniania wideo na żywo i poprawy stawek rozdzielczości.
Każda praca na platformie Nerdapp wykorzystuje teraz Rescue, aby zapewnić zdalne wsparcie. Jest w pełni zintegrowany z przepływem pracy, zapewniając bezproblemowy proces zarówno dla klienta, jak i nerd.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się GoTo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. GoTo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Case Study Długość: 2 strony

Więcej zasobów z GoTo