Skip to content Skip to footer

Przewodnik dla doświadczonego lidera sprzedaży po budowaniu opłacalnych relacji

Opublikowany przez: Microsoft

Zespoły sprzedaży tak ciężko pracują, że mogą szybko wypalić. Trudno jest, gdy kontakty z klientami, cele sprzedaży, narzędzia wydajności i sieci społecznościowe są oddzielone i wyciszane.
Zamiast pracować w osobnych systemach, które tworzą codzienne kompleks sprzedaży, możesz pomóc uprościć sposób pracy sprzedawcy. I umożliwić swojemu zespołowi bardziej produktywne i wydajne. Nasz e-book, „Doświadczony przewodnik sprzedawcy po budowaniu opłacalnych relacji”, jest pełen porad, aby sprzedawać znacznie mniej bolesne-i bardziej opłacalne.
Czy wiesz, czy twój potencjalny prowadzenie miał wcześniej narażenie na treści z marki Twojej firmy, że są o 25% bardziej prawdopodobne, że zareagują na Twój inmail? Znajdziesz to i bardziej pomocne fakty w e-booku, pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Microsoft kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Microsoft strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Microsoft