Skip to content Skip to footer

Parz wyceny: przemyślenie podróży cenowej

Opublikowany przez: PROS

Dlaczego wszystko, co myślałeś, że wiedziałeś o opracowaniu zdolności cenowej, jest teraz przestarzałe
Podejście „Crawl, Walk, Run” było kiedyś całkowicie akceptowalne w opracowywaniu zaawansowanych możliwości cen w B2B. Ale to było 5-7 lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło.

Na początek wiodące zespoły cenowe zapaliły nowe szlaki, ustanawiając wyższy bar dla najlepszych praktyk cenowych. Byliśmy również świadkami dramatycznej ewolucji technologii cenowej, która jest obecnie dostępna dla znacznie szerszej gamy firm, z ofertami SaaS dostarczanymi z chmury.

Nie ryzykuj pozostania w tyle. Przeczytaj raport Cesicbrew, aby dowiedzieć się, dlaczego teraz nadszedł czas na przemyślenie podróży cenowej. Obejmowanie optymalizacji cen od samego początku może dać znaczącą przewagę konkurencyjną, która nadal zapewnia wartość w perspektywie długoterminowej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PROS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PROS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z PROS