Skip to content Skip to footer

Box i ECM: Integracje kluczowe, które napędzają transformację cyfrową

Opublikowany przez: Box

Box i ECM: Integracje kluczowe, które napędzają transformację cyfrową
Starsze rozwiązania ECM po prostu nie mogą nadążyć za tym, jak dziś pracujesz. Praca jest bardziej mobilna, bardziej wspólna, bardziej zwinna. Procesy biznesowe muszą być inteligentne. A oczekiwania klientów nigdy nie przestają rosnąć.
Na szczęście rozwiązania ECM oparte na chmurze rosną w wyzwaniu. Nasz nowy ebook, Box i ECM: Kluczowe integracje, które napędzają transformację cyfrową, szczegółowo opisuje, w jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze zapewnia bezpieczeństwo tradycyjnego systemu ECM z użytecznością, mobilnością i przyjaznym dla użytkownika wrażenia, których oczekują klienci i użytkownicy.
Pobierz ten ebook teraz, aby się dowiedzieć:
Pobierz teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Box