Skip to content Skip to footer

Siedem kroków do płynnego zarządzania pracą marketingową

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Dzięki naszym doświadczeniu z najlepszymi markami na świecie odkryliśmy, że najbardziej udane organizacje - i odnoszący największe sukcesy liderów marketingu - działają jak zasób ONE. Rozumieją, że praca wpływa na każdy aspekt organizacji i jest głównym motorem doświadczeń cyfrowych. Aby pomóc liderom marketingu w zarządzaniu tą krytyczną pracą, zidentyfikowaliśmy siedem różnych etapów w cyklu życia pracy marketingowej i jakie prace powinny się wydarzyć na każdym etapie. Im bardziej wydajni marketerzy mogą poruszać się po pracy na tych etapach, tym bardziej mogą być ogólnie skuteczne.
W tym przewodniku zapewniamy przegląd na wysokim poziomie siedmiu etapów pracy: strategia i spożycie, budżet i plan, wyrównaj i tworzyć, przeglądać i zatwierdzać, przechowywać i udostępniać, dostarczają i skalą, a także mierzyć i optymalizować. Zapewniamy wgląd w to, jak lepiej zarządzać pracą na tych etapach, aby upewnić się, że nadajesz priorytet pracy, która ma znaczenie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront