Skip to content Skip to footer

Ostateczny przewodnik po przewodnictwie

Opublikowany przez: Marketo

Dzisiejsi kupujący angażują się z markami i firmami poprzez własne badania w wielu kanałach, na długo zanim marketing lub sprzedaż będą miały możliwość bezpośredniego z nimi współpracy.
Opieka wiodąca jest integralną częścią udanej strategii marketingowej - szczególnie przy budowaniu relacji z potencjalnymi nabywcami na wielu kanałach, nawet jeśli obecnie nie chcą kupić produktu lub usługi.
Ten ostateczny przewodnik został zaprojektowany tak, aby był użyteczny, praktyczny i pouczający. Oferuje kompleksowy opis najlepszych praktyk opiekuńczych, od rozpoczęcia pracy, po zaawansowane techniki.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marketo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marketo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 140 stron

Więcej zasobów z Marketo