Skip to content Skip to footer

Tworzenie strategii na żądanie dla twoich seminariów internetowych

Opublikowany przez: ON24

Skuteczny program seminariów internetowych na żądanie może zapewnić ogromne korzyści organizacjom B2B. Badania przeprowadzone przez SiriusDecisions nie tylko wykazały, że seminaria internetowe są stale uważane za preferowany ludzki punkt kontaktu dla kupujących, ale dane On24 pokazują, że jedna trzecia odbiorców ogląda tylko seminaria na żądanie.
Śledź ten podręcznik, aby opracować podejście, które zapewnia największą wartość z twoich programów webinarowych. Powinni być używane przez marketerów, którzy chcą zmaksymalizować wpływ swoich seminariów internetowych poprzez podejście na żądanie, zapewniając kupującym treści wszędzie tam, gdzie są, a czasem im odpowiadają.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z ON24