Skip to content Skip to footer

Playbook danych zerowej strony 2022

Opublikowany przez: Cheetah Digital by Marigold

Jesteśmy w trakcie wielkiego przepływu dla marketerów. Google i inne przeglądarki Behemoth w końcu ugruntowały plany kompleksowego ograniczenia śledzenia ciastek trzeciej w ciągu najbliższych kilku lat, Apple oferuje klientom możliwość łatwego rezygnacji z śledzenia przez reklamodawców, a reflektor na temat tego rodzaju powiadomienia Doprowadził do ogromnego wzrostu konsumentów, którzy mają proaktywność w zakresie ochrony prywatności i danych online.
Dla marketerów, którzy polegali na zestawach danych innych firm i śledzeniu plików cookie, aby zasilić ich inicjatywy zaangażowania klientów, ten czas zakłóceń cyfrowych stanowi ból głowy. Jednak dla marketerów zaangażowanych w tworzenie uczciwych, bardziej znaczących relacji nagrody są nieograniczone.
Marketerzy mogą wiedzieć, co ich klienci zamierzają zrobić lub kupować w przyszłości, zbierając dane celowo i proaktywnie udostępniane bezpośrednio przez konsumenta. Nazywa się to danymi zerowymi-marketerzy zbierają te dane, łącząc się bezpośrednio z konsumentami i pytając ich o ich potrzeby i pragnienia.
Pobierz ten podręcznik, aby znaleźć rozwiązanie śmierci pliku cookie i zobacz przykłady wiodących marek, które wdrażają w pełni ukierunkowaną strategię danych zerowych, aby zebrać opt-ins i preferencje w celu dostarczenia hiper-osobistej, wysokiej, konwertującej kampanie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Cheetah Digital by Marigold kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Cheetah Digital by Marigold strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Cheetah Digital by Marigold