Skip to content Skip to footer

Trendy obsługi klienta 2017: Operacje stają się mądrzejsze i bardziej strategiczne

Opublikowany przez: Genesys

Twoi klienci mają mocną opinię na temat tego, co sprawia, że ​​firma jest zorientowana na klienta.
Organizacje obsługi klienta muszą opierać się na podstawie wydajności operacyjnej, aby zapewnić wspaniałe doświadczenia klientów, które różnicują markę. Wykorzystując narzędzia do automatyzacji procesów i analizy, organizacje zyskują wgląd klientów w celu podejmowania mądrzejszych decyzji dotyczących obsługi i zwiększenia wartości życia klienta.
Tylko ten poziom obsesji klientów spowoduje dalszy rozwój lojalności marki i przychodów firmy.

Forrester Research zidentyfikował 10 trendów obsługi klienta w 2017 r., Że profesjonaliści ds. Rozwoju aplikacji i dostawy (Adandd) wspierający operacje obsługi klienta powinni wziąć pod uwagę, ponieważ strategują lepszą jakość usług.
Pobierz teraz ten artykuł badawczy, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Genesys kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Genesys strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Genesys