Skip to content Skip to footer

Handel dla dowolnego miejsca i każdego urządzenia: pięć sposobów, w jaki marki przynoszą handel swoim klientom

Opublikowany przez: Adobe

Do niedawna marki spędzały dużo czasu czekając, jak rybak w leniwe letnie popołudnie, skupili się na stworzeniu idealnej przynęty. Zaktualizowali wyświetlacze sklepowe lub dodali treść do swoich stron internetowych i czekali na pojawienie się klientów. Oparli się na reklamie w celu zwiększenia ruchu, który, jak mieli, zamieni się w sprzedaż.
Ale rosnąca liczba marek nie czeka, aż klienci przyjdą do nich. Przynoszą handel swoim klientom, gdziekolwiek są ci klienci. Artykuł Harvard Business Review wykazał, że 73 procent konsumentów korzysta już z wielu kanałów do zakupów i badań.
Najważniejsze dla marek konsumenckich? Jeśli nie przyniesiesz handlu swoim klientom, ktoś inny to zrobi. Ten ebook przedstawia pięć sposobów, w jakie marki dociera do nowych klientów, dzięki czemu handel jest bardziej dostępny niż kiedykolwiek wcześniej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Adobe