Skip to content Skip to footer

Przewodnik HR po cyfrowym zatrudnieniu i wdrożeniu

Opublikowany przez: DocuSign

93% pokoleń stwierdziło, że technologia jest dla nich ważna przy wyborze pracodawcy.
Jeśli jesteś odpowiedzialny za rekrutację i wdrażanie swojej firmy, wiesz, że przyciąganie i utrzymanie najlepszych talentów jest trudniejsze niż kiedykolwiek. Jednak pomimo wzrostu potrzeby digitalizacji w rekrutacji i wdrażaniu wiele firm nadal ma wysoce ręczne procesy i starsze systemy zgodności. W związku z tym pracownicy HR spędzają godziny przy użyciu procesów analogowych lub mieszanki pracy papierowej i narzędzi cyfrowych do przygotowywania, podpisywania, działań i zarządzania kluczowymi umowami, takimi jak kandydujące NDA i oferują listy. Ten nieefektywny i czasochłonny brak digitalizacji może kosztować kandydatów na żądanie.
Zobacz nasz raport, aby odkryć 4 trendy napędzające potrzebę digitalizacji w HR.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z DocuSign