Skip to content Skip to footer

Marketing in the Dark: Dark Data

Opublikowany przez: IBM

Wzrost technologii marketingowej w pewnym sensie rzucił światło na obszary, które wcześniej były trudne do zmierzenia: skuteczność mediów, zaangażowanie w kampanie marketingowe i wpływ na wyniki finansowe.
Ale stworzono nowe obszary ciemności: rosnące ilości wyciszonych i nieustrukturyzowanych danych, które nie są wykorzystywane, rozmowy w prywatnych kanałach i platformach technologicznych marketingowych, które są rozłączone.
Ten oficjalny dokument bada zakres, w jakim firmy skutecznie wykorzystują dane do swoich programów marketingowych, koncentrując się na tym, co robią „liderzy” w porównaniu z ich odpowiednikami „głównego nurtu”.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się IBM kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. IBM strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z IBM