Skip to content Skip to footer

Korzystanie z technologii w celu rozwiązywania wyzwań w personelu godzinowych pracowników pierwszej linii w handlu detalicznym i gościnnym

Opublikowany przez: Workday

Pracodawcy detaliczne i hotelarskie stoją w obliczu trudnej konkurencji dla pracowników pierwszej linii-ale elastyczny, przyjazny pracownikom proces planowania może pomóc organizacjom zdobyć przewagę konkurencyjną.

Niniejszy raport z Coresight Research wyjaśnia wyzwania, przed którymi stoją liderzy w zakresie harmonogramów ustalania oraz w jaki sposób kompleksowa, zautomatyzowana platforma do personelu, finansów i zgodności może poprawić harmonogram i zwiększyć zatrzymanie pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workday kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workday strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Workday