Skip to content Skip to footer

Wyszukiwanie, przewodnik społecznościowy i e -commerce

Opublikowany przez: Marin Software

Aby naprawdę nawiązać kontakt z klientami, marki muszą bezproblemowo pracować w poszukiwaniu, społeczności i e -commerce. Rozumiejąc, co oferuje każdy kanał i jak się uzupełnia, reklamodawcy mogą stworzyć zjednoczoną obsługę klienta, która osiąga lepsze wyniki.
Niniejszy przewodnik, rysując wgląd z bazy klientów Marin Software, pokazuje, w jaki sposób marketerzy mogą osiągnąć najwyższą wydajność, gdy łączą te kanały. Wymaga to wyrównanych wiadomości, celów kampanii i mieszanych danych w Google, Facebook, Marketplaces eCommerce i innych. Oczywiste jest, że pogląd na wydajność między kanałami jest najlepszym sposobem pomiaru sukcesu i udoskonalenia kampanii.
W tym przewodniku oprogramowanie Marin podkreśli znaczenie holistycznego spojrzenia na program reklamowy, z możliwą do optymalizacji taktyki optymalizacji całej podróży klienta.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Marin Software kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Marin Software strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 40 stron

Więcej zasobów z Marin Software