Skip to content Skip to footer

Przewodnik B2B Marketera o optymalizacji obsługi klienta, od akwizycji do rzecznictwa

Opublikowany przez: ON24

Nadchodzi moment, w którym kiedy kampanie będą działać, nie chodzi ani nie chodzi o poruszanie, albo na nowo odkrycie koła. Co więc marketerzy powinni robić w tym scenariuszu?
Optymalizacja zapewnia odpowiedź. Zarówno wspierając kulturę ciągłego doskonalenia, jak i patrząc na całą podróż klienta od przejęcia i konwersji, aż do retencji i lojalności, marketerzy mogą nadal poprawić swoje wyniki.
Ten przewodnik zawiera porady zarówno liderom, jak i praktykom, jak wprowadzić zmiany, które poprawi całą podróż klienta i zmaksymalizować przychody z całego życia - i jak seminaria internetowe są kluczowym składnikiem tego, aby tak się stało.
Czytaj dalej, aby odkryć:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 50 stron

Więcej zasobów z ON24