Skip to content Skip to footer

Spotkaj się chwilą z wyjątkowymi doświadczeniami wszędzie.

Opublikowany przez: Adobe

To pierwszy miesiąc i masz kilka rachunków do zapłacenia. Logujesz się na stronie internetowej swojego banku, ale otrzymujesz komunikat o błędzie, gdy próbujesz dokonać płatności na rzecz nowego odbiorcy. Zainicjujesz zapytanie do funkcji czatu na żywo, ale chatbot wciąż odnosi się do przewodnika FAQ. Nie masz na to czasu, więc odbierasz telefon, aby zadzwonić do prawdziwego człowieka. Niestety, twój bank nie jest jeszcze przygotowany do śledzenia podróży z cyfrowej do call center i musisz zacząć od początku. Myślisz, że nie powinno być tak trudno dokonać płatności i to w połączeniu z dłuższym łańcuchem frustrujących doświadczeń, sprawia, że ​​myślisz o zmianie banków.
Dzisiejszy konsument nie ma czasu ani cierpliwości na tego rodzaju tarcie w swoim doświadczeniu bankowym. Banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe i firmy zarządzające majątkiem muszą nawiązać głębsze relacje, koordynując każdą interakcję we wszystkich kanałach, cyfrowej i offline, aby uzyskać pełniejsze zrozumienie klienta oraz dostarczyć konkurencyjne i dostosowane doświadczenia.
Personalizacja pomaga firmom w rozwijaniu głębszych, bardziej trwałych relacji z klientami, a branża usług finansowych nie jest wyjątkiem.
Odkryj, w jaki sposób najnowsza technologia danych i analityki pomaga bankom, firmom ubezpieczeniowym i firmom zarządzającym majątkiem w tworzeniu wyjątkowych doświadczeń, które spełniają ten moment.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Adobe