Skip to content Skip to footer

5 sposobów, w jakie skanowanie urządzeń inteligentnych wstrzykuje szybkość i dokładność do systemów opieki zdrowotnej

Opublikowany przez: Scandit

Innowacje w technologii wizji komputerowej mobilnej oznaczają, że codzienne inteligentne urządzenia można przekształcić w potężne rozwiązania do skanowania szpitalnego stosowane przez wszystkich pracowników służby zdrowia.
Dokładne przechwytywanie danych w czasie rzeczywistym jest niezbędne do zapewnienia bezpiecznej i wydajnej opieki nad pacjentem. Scandit Smart Devices dają dostawcom opieki zdrowotnej tanie alternatywa dla dedykowanych skanerów w tej samej wydajności klasy korporacyjnej, ale z dodatkowymi możliwościami elastyczności i innowacji, które oferuje mobilna platforma cyfrowa.
Od przetwarzania identyfikatorów pacjentów po uszkodzone kody kreskowe dotyczące opakowań leków w słabo oświetlonych obszarach, skanowanie kodów kreskowych opartych na urządzeniach wyróżnia się w najbardziej wymagających środowiskach opieki zdrowotnej.
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób skanowanie urządzeń inteligentnych może obsługiwać pięć najważniejszych przepływów pracy opieki zdrowotnej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Scandit kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Scandit strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Scandit