Skip to content Skip to footer

Praca na nowo na nowo

Opublikowany przez: Slack

Zjeżdżamy z jednego z najtrudniejszych lat historii biznesu. Pandemia zmusiła każdą firmę do przyspieszenia transformacji, które zwykle trwają lata, a nawet dziesięciolecia. Główny wśród nich? Przejście do cyfrowej kwatery głównej.
Przed pandemią fizyczna siedziba organizacji służyła jako jądro współpracy i wydajności. Narzędzia cyfrowe uzupełniały osobistą pracę synchroniczną. Ale takie podejście nie jest już zgodne z potrzebami biznesowymi i oczekiwaniami pracowników. Dzisiejszy świat pracujący w dowolnym miejscu wymaga cyfrowej kwatery głównej-miejsca, które łączy zespoły, narzędzia, klientów i partnerów w strefach czasowych i przestrzeniach fizycznych.
Przeczytaj teraz, aby odkryć, w jaki sposób wiodące organizacje łączą zespoły, narzędzia i partnerów w świecie pracy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Slack kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Slack strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 40 stron

Więcej zasobów z Slack