Skip to content Skip to footer

Napędzaj przychody CPG poprzez digitalizowane zamówienie e-commerce B2B

Opublikowany przez: Scandit

E-commerce od 20 lat kształtuje trendy kupna. Co zaskakujące, globalny rynek e-commerce B2B (6,64 biliona USD w 2020 r.) Jest około dwukrotnie większej od rynku e-commerce B2C (3,67 bln USD).
Umożliwienie klientom B2B na wydajniejsze zamówienie produktów stało się zatem kluczowym elementem strategii e-commerce producenta B2B. W miarę jak inwestycja ma odciążenie zespołów sprzedaży od pracy o niskiej wartości. W badaniu Salesforce „State of Commerce” 63% respondentów zgłosiło, że handel elektroniczny uwolnił swoje zespoły sprzedaży od logistyki przetwarzania zamówień i pozwoliło im zostać strategicznymi doradcami.
A w szczególności dla producentów towarów konsumenckich (CPG) zwiększenie przychodów, jednocześnie pomagając klientom w rozwoju, poprzez lepsze e-commerce jest priorytetem, szczególnie w sklepach o wysokiej częstotliwości. Generowanie przychodów jest również nadrzędnym czynnikiem dla CPG podczas wybierania platformy e-commerce.
Zamawicielstwo internetowe lub aplikacji na inteligentnych urządzeniach to łatwy sposób, aby proces zamawiania był szczuplejszy i wygodny dla nabywców produktów. Dzięki digitalizacji procesu eliminowane są procesy ręczne i błędy zamawiania
W tym przewodniku badamy trzy główne zalety wyposażania kupujących produkty CPG z natywnymi aplikacjami natywnymi lub internetowymi do:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Scandit kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Scandit strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Scandit