Skip to content Skip to footer

Przewodnik po optymalizacji cyfrowej usługi terenowej za pomocą Scandit Smart Data Capture w celu ponownego zaprojektowania przepływów pracy w terenie

Opublikowany przez: Scandit

Technicy usług terenowych są często jedynym fizycznym punktem kontaktowym ludzi po zakupie gwarancji lub usługi produktu. Szybkość i dokładność usługi, jaką zapewnia Twój zespół, ma głęboki wpływ na reputację Twojej marki. Aby zapewnić różnicującą usługę, potrzeba funkcji zarządzania usługami terenowymi (FSM):
Przeczytaj teraz, aby odkryć, w jaki sposób inteligentne przechwytywanie danych na inteligentnych urządzeniach może sprawić, że zdarzy się to w magazynie, na drodze i na miejscu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Scandit kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Scandit strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Scandit