Skip to content Skip to footer

Raport Forrester: Wprowadzenie spektrum ukierunkowanego na spostrzeżenia

Opublikowany przez: Anaplan

W jaki sposób sprzedaż i marketing mogą lepiej celować, wykorzystując spostrzeżenia do identyfikacji i konwersji kont o wysokim potencjale
Czy chcesz zwiększyć strategię sprzedaży i strategię przewodnika w zespołach przychodów? Wtedy możesz rozważyć inwestycję w celowanie w spostrzeżenia.
Firmy zaangażowane w podejście do przekonania, które wykorzystuje wiele źródeł danych i technologii predykcyjnych, stwierdzają, że stwierdzają:
Przeczytaj najnowsze badania Forrestera dotyczące tego, co zidentyfikowali jako sześć kluczowych możliwości kierowania i w jaki sposób firmy mogą zwiększyć widmo docelowe, aby zmaksymalizować wysiłki na rynek i zwiększyć przychody.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Anaplan kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Anaplan strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Anaplan