Skip to content Skip to footer

Fundament przyszłego handlu

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

Klienci wchodzący do sklepów handlują transakcjami w celu uzyskania inspiracji i doświadczeń - wygoda odebrania lub zwracania zamówienia online w sklepie lub mikro moment, taki jak nieodpartcza zniżka oferowana przez współpracownika w sprawie „na liście życzeń”. Jednak detaliści zmagają się z rozwiązaniem punktu sprzedaży (POS), które nie jest w stanie przyspieszyć, aby zaoferować nowe możliwości zorientowane na klienta.
TCS Omnistoretm to zunifikowana platforma handlowa, która całkowicie rewolucjonizuje sposób zakupów klientów i będzie w centrum wszystkiego, co robisz. Służy jako antidotum dla sprzedawców detalicznych, którzy musieli walczyć z mozaiką przypadkowych systemów, które nie spełniają ewoluujących oczekiwań klientów.
Dzięki TCS Omnistore detaliści mogą:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services