Skip to content Skip to footer

Firma cyfrowa: Czego oczekują Twoi klienci?

Opublikowany przez: DocuSign

Z każdym tygodniem, który przechodzi, nasza zależność od papieru zanika, ponieważ procesy cyfrowe są wprowadzane do każdego aspektu naszej codziennej aktywności. Jeśli chcesz podpisać umowę, zarezerwuj restaurację lub wykonać transfer bankowy, możesz to zrobić cyfrowo - jest on zakorzeniony w naszym życiu.

Przyjęcie całego cyfrowego biznesowego może być trudniejsze i polegać na wielu innych ruchomych częściach. Określenie ewolucji firm w celu spełnienia tych szybko zmieniających się wymagań jest niezbędne dla decydentów we wszystkich sektorach gospodarki, aby odpowiednio przygotować swoją organizację lub dział, aby podjąć udane transformacje cyfrowe.

Ten ebook bada cyfrowe oczekiwania zarówno z perspektywy konsumentów, jak i biznesowej. Określa, jakie działania podejmowane są w celu zaspokojenia popytu na rynku i gdzie główne wyzwania leżą dla firm, które próbują zapewnić cyfrową wrażenia, które chcą ich klienci.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z DocuSign