Skip to content Skip to footer

Różnica marketingowa między kanałami

Opublikowany przez: Braze

W dzisiejszych czasach wykorzystanie podejścia między kanałami do zaangażowania klientów nie jest miłe, to konieczność. I naprawdę skuteczne zaangażowanie dziś zależy od możliwości dotarcia do klientów tam, gdzie są. Jeśli możesz to zrobić z powodzeniem, wpływ może być ogromny: Braze Research wykazało, że gdy marki obejmują kanał krzyżowy, mogą zwiększyć średni okres życia użytkowników o 76%.
Przeczytaj teraz, aby uzyskać wgląd w ekskluzywny raport wyjaśniający, w jaki sposób różne kombinacje kanałów wpływają na zaangażowanie, modernizację, retencję, a także w jaki sposób marki mogą jak najlepiej wykorzystać swoje wiadomości.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Braze kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Braze strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 37 stron

Więcej zasobów z Braze