Skip to content Skip to footer

Zmień sposób pracy. Przekształć swój biznes

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Pod silnym wpływem pandemii, dzisiejsze środowiska pracy są płynne i hybrydowe, z pracownikami pod adresem
dom i w biurze. Ostatnie badanie z Adobe Workfront pokazuje, że pracownicy polegają więcej
niż kiedykolwiek w technologii w celu wspierania kreatywności i innowacji - ale organizacje nie są konsekwentnie
zaspokajają ich potrzeby.
Przedsiębiorstwa często nie mają jednego miejsca do zarządzania pracą i prowadzeniem pracy, więc zespoły polegają na e -mailu, bezpośrednio
wiadomości i inne procesy ad hoc. Chociaż są to niezbędne narzędzia, nie zapewniają one kompleksowego
Rozwiązanie do wyrównania strategii, wykonania i dostawy. Co gorsza, nie inwestując we właściwe narzędzia, firmy wysyłają sygnał, że „nie są bardzo zaniepokojeni jakością pracy lub ludzi wykonujących pracę” - mówi Robyn Tombacher, były globalny szef zarządzania siły roboczej dla firmy marketingowej WPP WPP .
Adobe Workfront automatyzuje i upraszcza prace w celu zapewnienia większej wydajności, lepszych wyników i szczęśliwszych pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront