Skip to content Skip to footer

Zaskakująca moc eksperymentów online

Opublikowany przez: Optimizely

W szybko poruszającym się cyfrowym świecie nawet eksperci mają trudności z oceną nowych pomysłów. Przykład: przy Bing niewielkiej zmianie nagłówka zaproponowana przez pracownika została uznana za niski priorytet i odłożony na półkę, dopóki jeden inżynier zdecydował się na szybki eksperyment kontrolowany online - test A/B - aby go wypróbować. Test wykazał, że zmiana zwiększyła przychody o zadziwiające 12%.
To doświadczenie ilustruje, dlaczego bardzo ważne jest przyjęcie podejścia „eksperyment ze wszystkim”, powiedzmy Ron Kohavi, szef zespołu analizy i eksperymentów w Microsoft oraz Stefan Thomke, profesor HBS.
W tym artykule opisują:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Optimizely kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Optimizely strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Optimizely