Skip to content Skip to footer

Szybkość zmiany: jak szybko jesteś?

Opublikowany przez: OutSystems

Globalna pandemia i wpływ blokady stanowi ogromny szok dla gospodarki i naszego codziennego życia. Podczas gdy rozwija się „nowa normalna”, kontynuacja zakłóceń wydaje się pewnością przez pewien czas.
Pomysłowość i zdolność adaptacji będą kluczowymi czynnikami decydującymi o losie organizacji. Zmiana odbywa się z każdą organizacją z niespotykaną prędkością. Tej wiosny ankietowaliśmy 2200 specjalistów IT i starszych liderów IT, aby dowiedzieć się, jak szybko ich organizacje mogą zareagować na zmiany, i poprosiliśmy ich o podzielenie się tym, co sprawiło, że ich więcej (lub mniej!) Gotowe.
Niniejszy raport zawiera wgląd w to, które organizacje prowadzą wyścig w zakresie szybkości i zdolności adaptacyjnych, gdy wchodzimy w nową erę pilności cyfrowej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się OutSystems kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. OutSystems strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z OutSystems