Skip to content Skip to footer

Wprowadzenie nowego badania Forrester: całkowity wpływ ekonomiczny Slack na zespoły serwisowe

Opublikowany przez: Slack

Wyjątkowe zespoły obsługi klienta dostarczają szybkie, pozbawione tarcia rozwiązania. Za kulisami często wymaga to wyczynu koordynacji całej firmy. Agenci muszą wyciągnąć informacje o koncie dla kontekstu, odpowiedzi źródła ekspertów przedmiotów i szybko eskalować potencjalne problemy.
Zespoły serwisowe mówią nam, że Slack umożliwia starannie choreografowaną sztukę pięciogwiazdkowej obsługi klienta. Ale chcieliśmy wyjść poza anegdotyczne dowody. Zwróciliśmy się więc do badaczy rynku Forrester Consulting, aby ocenić i oszacować ekonomiczny wpływ Slack na zespoły usługowe.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Slack kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Slack strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z Slack