Skip to content Skip to footer

2022 State of Customer Experience Technology

Opublikowany przez: RingCentral

Liderzy biznesu i technologii w firmach dużych i małych, w wielu branżach, zidentyfikowali satysfakcję klientów jako najwyższy priorytet biznesowy. W Contact Center znacznie bardziej skupiają się na zapewnieniu satysfakcji klientów niż na osiągnięciu wydajności agenta. Aby osiągnąć solidne wskaźniki sukcesu, potrzebują dobrze zdefiniowanej strategii obsługi klienta (CX) wspieranej przez innowacyjnego partnera technologicznego.
Niniejszy raport omówił szczegóły dotyczące wyżej wymienionych trendów technologicznych, wspieranych danymi z badań Metrigy.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się RingCentral kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. RingCentral strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z RingCentral