Skip to content Skip to footer

2021 B2B Trendy marketingowe Raport: Jak rozszerzyć organizację marketingową na cyfrową przyszłość

Opublikowany przez: ON24

Marketerzy B2B zmienili sposób prowadzenia działalności, ponieważ kanały cyfrowe stają się domyślnym podejściem. Według raportu McKinseya, 59% twierdzi, że ich organizacje sprzedaży i marketingu osiągają dobrze, biorąc pod uwagę globalne okoliczności, nadążając za tym zmianą.
Ale dziś marketerzy nie mogą odpocząć. Wciąż stają przed wyzwaniami, jak potrzeba odejścia od osobistych wydarzeń w celu stworzenia nowych możliwości sprzedaży.
Odkryj, w jaki sposób marketerzy wypełniają te luki Po pobraniu „2021 B2B Trendy marketingowe Raport: Jak rozwinąć organizację marketingową dla cyfrowej przyszłości” W tym raporcie odkryjesz, w jaki sposób marketerzy dostosowują Świat i taktyki i strategie wiodący eksperci marketingowi wykorzystują do osiągnięcia prawdziwych wyników. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z ON24