Skip to content Skip to footer

Najlepsze narzędzia do korzystania z Salesforce

Opublikowany przez: DocuSign

Salesforce to platforma zarządzania relacjami z klientami (CRM) w chmurze, oferującej firmom jeden widok dla wszystkich interakcji klientów w różnych działach. Ponad 150 000 organizacji każdej wielkości wykorzystuje obecnie Salesforce do rozwoju swojej działalności i odniesienia sukcesu.
Dzięki chmurze umowy Docusign dla Salesforce organizacje mogą robić działalność szybciej, z mniejszymi ryzykiem, niższymi kosztami i lepszym doświadczeniem dla klientów i pracowników. Doskonałym przykładem jest sam Salesforce, który wykorzystuje Docusign Esignature w tysiącach przedstawicieli handlowych i wielu działach w firmie.
W tym ebooku podkreślamy garść najcenniejszych aplikacji dostępnych użytkownikom Salesforce w celu przyspieszenia umów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z DocuSign