Skip to content Skip to footer

Prowadzenie radykalnych innowacji w zakresie obsługi klienta

Opublikowany przez: ServiceNow

Jak może pomóc obsłudze klienta dostosować się do zmieniających się wymagań w nieprzewidywalnym świecie.
Dzisiejsi klienci stoją w obliczu bezprecedensowych wyzwań - co oznacza, że ​​mają radykalnie nowe oczekiwania dotyczące świadczenia usług. Aby spełnić te zwiększone oczekiwania, zespoły usługowe szukają tego, aby zapewnić innowacje, które mogą pomóc im usprawnić i zautomatyzować odpowiedzi na potrzeby klientów i zapewnić spersonalizowane praktyczne wsparcie.
W tym eBooku dowiesz się, w jaki sposób obsługa klienta i może ona partnerować:
Znajdziesz również listę kontrolną prowadzenia innowacji w zakresie obsługi klienta i rzeczywistych studiów przypadków od klientów, którzy przekształcili własną obsługę klienta.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 13 stron

Więcej zasobów z ServiceNow