Skip to content Skip to footer

15 nowych doświadczeń do wypróbowania teraz

Opublikowany przez: ON24

Przejście na zakup cyfrowego, wraz z odpowiadającym wzrostem zaangażowania, oznacza, że ​​marketerzy mają więcej niż kiedykolwiek możliwości, aby wpłynąć na podróż do zakupu i zwiększyć wkład w rurociąg. Ale gdy kupujący przejmują kontrolę nad badaniami, rosną oczekiwania. Wyłączone przez spam sprzedaży niskiej jakości, kupujący zaczynają rozmowy tylko wtedy, gdy ma to wartość.
Jak więc marketerzy mogą sprostać wszystkim tym wyzwaniom? Co sprawia, że ​​cyfrowe doświadczenia angażujące, skuteczne i odnoszące sukcesy? I jak kreatywne może być doświadczenie B2B?
Ten lookbook został zebrany, aby pokazać cyfrowe doświadczenia, które stworzyliśmy, abyś mógł zainspirować własne wysiłki i zobaczyć, co jest możliwe. Przykłady w środku obejmują zabawę i doświadczenia edukacyjne, które wyprodukowaliśmy samodzielnie i partnerów.
Pobierz teraz, aby uzyskać inspirację i lekcje wyciągnięte z własnych kampanii marketingowych On24.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z ON24