Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny ™ znaku Adobe: oszczędności kosztów i korzyści biznesowe umożliwione znakiem Adobe

Opublikowany przez: Adobe

Adobe zlecił Forrester Consulting przeprowadzić badanie Total Economic Impact ™ (TEI) i zbadanie potencjalnego zwrotu z inwestycji (ROI), które mogą zrealizować poprzez wdrożenie znaku Adobe. Celem tego badania jest zapewnienie czytelnikom ram do oceny potencjalnego wpływu finansowego znaku Adobe na ich organizacje.
Aby lepiej zrozumieć korzyści, koszty i ryzyko związane z tą inwestycją, Forrester przeprowadził wywiady z kilkoma klientami z wieloletnim doświadczeniem za pomocą znaku Adobe. Adobe znak, część Adobe Document Cloud, zapewnia możliwości e-podpisu, które umożliwiają organizacjom cyfrowo wysyłać, podpisywać, śledzić i zarządzać dokumentami wymagającymi podpisu.
Ponadto znak Adobe może być używany do formularzy wewnętrznych lub internetowych do gromadzenia krytycznych informacji. Użytkownicy mogą łatwo wypełniać i zwracać formularze na dowolnym urządzeniu lub przeglądarce. Forrester zbadał zastosowanie znaku Adobe w różnych liniach biznesowych, a także jego zastosowanie do digitalizacji procesów rejestracji firm, przyspieszania klientów i pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Adobe