Skip to content Skip to footer

Przewodnik marketera po przejściu z zwinnością

Opublikowany przez: Adobe Workfront

O przewodniku
Tak szybko i zwinne, że nie wydaje się, aby zarządzanie pracą.
Nie ma nic bardziej duszącego dla sukcesu zespołu marketingowego niż powolne, niewłaściwe przepływy pracy. A ponieważ świat cyfrowy porusza się z błyskawicą i oczekiwaniami klientów wyższymi niż kiedykolwiek wcześniej, nigdy nie było ważniejsze, aby móc utrzymać swój zespół i funkcjonalność zwiniętą i połączoną.
Na szczęście istnieją sposoby na zwiększenie zwinności zespołu marketingowego na każdym etapie - od spożycia nowych wniosków o pracę przez dostawę ostatecznych aktywów.
W przewodniku marketera po przejściu z zwinnością odkryj, w jaki sposób możesz ulepszyć swoje procesy, aby szybko zapewnić lepsze doświadczenia klientów.
Wypełnij formularz, aby pobrać przewodnik.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront