Skip to content Skip to footer

Badania Krótkie: zdarzenia i szybkie przyspieszenie rurociągów

Opublikowany przez: ON24

Najlepsze w swojej klasie organizacje marketingowe rozszerzają swoje wysiłki poza wypełnienie szczytu wodospadu popytu, dostosowując się do sprzedaży w celu opracowania menu ofert, które wpływają i utrzymują możliwości przemieszczania się przez rurociąg sprzedaży. Uwzględniając zdarzenia w ramach przyspieszenia wewnątrz linii, marketerzy muszą zapewnić, że strategia zdarzeń i treść są zgodne z wcześniej wykonanymi programami i taktykami, które generowały tę możliwość.
Wydarzenia są standardowym elementem mieszanki marketingowej B-B-B, ale niewiele organizacji przyjmuje zdyscyplinowane podejście do wykorzystania ich w celu przyspieszenia rurociągu. Podczas planowania zdarzeń związanych z przyspieszeniem rurociągu sprzedaż i marketing muszą uzgodnić profil odbiorców docelowych, a także na zaproszenie na określone konta i kontakty.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Research Paper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z ON24