Skip to content Skip to footer

Przewodnik marketera po obsłudze klienta

Opublikowany przez: Informatica

Dostarczanie odpowiednich, terminowych, spersonalizowanych doświadczeń klientów nie jest już tylko przewagą konkurencyjną - oczekiwano. Ale wielu marketerów ma trudności z skokiem do wyrafinowanej, skalowalnej i skutecznej strategii, która dociera do specjalnie ukierunkowanych klientów.
„Przewodnik marketera po obsłudze klienta” wyjaśnia, dlaczego nowoczesna technologia i nowoczesne dane są kluczem do opanowania dzisiejszego obsługi klienta. Dowiesz się o:
Ten przewodnik pomoże Ci zacząć osiągnąć głębokie spostrzeżenia, które prowadzą do nieporównywalnych zindywidualizowanych doświadczeń klientów, które utrzymują koncentrację klientów na tobie i Twojej marce.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Informatica kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Informatica strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Informatica