Skip to content Skip to footer

Jak firmy napędzają cyfrowe zaangażowanie w światowym świecie

Opublikowany przez: ON24

Zagrożenie Covid-19 spowodowało, że firmy szybko przełączyły się w pracę zdalną, a prawie każdy, kto może pracować w domu, jest o to poproszony. Jednak nagły masowy ruch do pracy rozproszonej będzie miała trwałe skutki, nawet gdy wirus ustąpi. Główni pracodawcy postrzegają to teraz jako nową normę.
Rezultat tych zmian oznacza, że ​​nawet gdy wszyscy mogą się swobodnie poruszać, pojawi się nowa norma. Interakcje cyfrowe przyniosą jeszcze większy udział komunikacji.
W tym nowym świecie seminaria internetowe są odpowiedzią na połączenie z publicznością, gdziekolwiek są. W porównaniu z prawie każdą inną alternatywą-od statycznej komunikacji pisemnej po jednokierunkową transmisję wideo-Webinars to jedyny kanał, który pozwala oferować dwukierunkową interakcję na dużą skalę, w sposób, który wydaje się osobisty i ludzki.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ON24 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ON24 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z ON24