Skip to content Skip to footer

Jazda szybkim i wściekłym przepływem treści: przewodnik po pozostaniu na powierzchni w pośpiechu, aby nadążyć

Opublikowany przez: Adobe

Raport EMARKETER szacuje, że 9 z 10 firm B2B w USA korzysta teraz z cyfrowego marketingu treści. Nic dziwnego - tam jest ich publiczność.
Niezależnie od tego, czy zaczynasz od podstaw, czy retolujesz istniejący system, kompleksowy system zarządzania treścią (CMS) pozwoli ci tworzyć i zapewnić bardziej spersonalizowane i odpowiednie doświadczenia marki. Pomoże ci również zwiększyć popyt w kanałach. Lepiej zrozum swoich obecnych klientów, odkrywając nowe. I zwiększ swoje ROI, spójność marki i lojalnych klientów.
Opracowaliśmy listę najlepszych praktyk, które pomogą Ci zbudować odpowiedni fundament. Nie musisz ich robić od razu. Kluczem jest skupienie się na obszarach, w których możesz natychmiast ulepszyć i kontynuować stamtąd podczas poruszania się po bystrze dostarczania treści.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Adobe