Skip to content Skip to footer

4 cechy skutecznych zdalnych narzędzi do wsparcia

Opublikowany przez: GoTo

Przewodnik oceny nabywcy IT dla szkolnictwa wyższego.
Pandemia Covid-19 zmieniła sposób realizacji edukacji w wyższych instytucjach ED, w wyniku czego zespoły potrzebują z ich narzędzi wsparcia. Budy pomocy w kampusie zostały zalane prośbami o wsparcie techniczne i wyzwania, ponieważ szkoły zwiększają ich poleganie na technologii. A szkoły zależą od tego, aby pozostać odporne i bezpieczne.
Dzisiejsze złożone środowiska wyższe ED wymagają elastycznego, responsywnego i bezpiecznego rozwiązania zdalnego wsparcia. Ten przewodnik oceny pomoże menedżerom IT wybrać odpowiednie narzędzie do wsparcia zdalnego odpowiednie dla dzisiejszych potrzeb szkolnictwa wyższego.
Pobierz ten ebook, aby się dowiedzieć

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się GoTo kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. GoTo strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 7 stron

Więcej zasobów z GoTo