Skip to content Skip to footer

Rozwiązanie 7 wyzwań związanych z zarządzaniem projektami marketingowymi

Opublikowany przez: Adobe Workfront

Istnieją niektórzy stresorzy, których wszyscy marketerzy przyjmują jako „część pracy”: rozpoczynają projekty z niedoskonałymi lub niekompletnymi informacjami, negocjacja z współpracownikami w celu uzyskania dostępu do określonych członków zespołu, płynących z przeszłych terminów, późno w nocy, aby sfinalizować pliki i wyciągnąć je drzwi i więcej. Według najnowszych badań marketerów na całym świecie, 9 na 10 raportów, które powstrzymują ich przed ukończeniem pracy o najwyższej wartości. W rzeczywistości marketerzy spędzają 81 procent swoich działań żonglowania, takie jak spotkania, praca administracyjna, e -mail, polowanie na pliki i prośby o pracę. To nie pozostawia dużo czasu na wykonanie najwyższej wartości. A wspólne rozwiązania-noce i weekendy, aby nadrobić zaległości, obowiązkowe spotkania statusu, niesforne arkusze kalkulacyjne i inne-nie są niczym więcej niż pominami zespołowymi.
Pojawiamy się z tymi frustracjami, ponieważ uważamy, że są częścią rytuału przejścia, aby zrobić to w świecie marketingowym. Ale te wyzwania nie muszą definiować twojego dnia na dzień. Aby znaleźć najlepszy sposób na umiejętny zarządzanie ciężkimi i skomplikowanymi obciążeniami, musisz zrozumieć prawdziwe źródła frustracji, przed którymi stoją marketerzy regularnie. Czytaj dalej, aby poznać siedem najczęstszych wyzwań i tego, co możesz zrobić, aby je naprawić.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe Workfront kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe Workfront strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Adobe Workfront