Skip to content Skip to footer

Optymalizacja obsługi klienta za pomocą prezentacji płatności

Opublikowany przez: PayPal

Doświadczenie klienta to nie tylko modne hasło. To wyróżnik. Dzięki 2,041 miliardom cyfrowych globalnych kupujących1, nigdy nie było lepszej okazji do zwiększenia sprzedaży online.
Ale pomimo wzrostu kupujących cyfrowych konwersja e-commerce wynosi tylko 2,72% w branży. Średnia współczynnik konwersji dla komputerów stacjonarnych wynosi 4%, co spada do 3,5% na tablecie i zaledwie 1,8% na urządzenia mobilne.
Badania wykazały, że 80% kupujących przestaje transakcje na stronach o słabym doświadczeniu4, podczas gdy wskaźnik porzucenia na całym świecie wynosi 69,80%, a 47% klientów ufa sprzedawcy z dobrym procesem płatności.
Z wielkimi wyzwaniami nadchodzi świetna okazja. Ale to wyzwanie jest dalekie: aby wyprzedzić konkurentów, wygrać nowych klientów, a jednocześnie zmotywować istniejące do powrotu. Pytanie brzmi: jak? Odpowiedź leży w metodzie płatności. Dla
Przykład, 37% nabywców w Niemczech częściej zaufa sprzedawcy, jeśli oferują płynny proces płatności, a 48% częściej powróci do sprzedawcy z dobrym doświadczeniem w płatnościach.
Jako ostatni krok w procesie e-commerce, płatności mogą zbyt łatwo zdefiniować postrzeganie doświadczenia klienta.
W tym eBooku PayPal obejmie konkretne taktyki, jak pomóc poprawić przepływy handlu elektronicznego dzięki prezentowaniu płatności. Strategie te mogą usunąć bariery w zakupie, pomóc zwiększyć sprzedaż, a przede wszystkim stworzyć bardziej pozytywną obsługę klienta.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się PayPal kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. PayPal strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z PayPal