Skip to content Skip to footer

Odpowiedni czas na marketing w czasie rzeczywistym

Opublikowany przez: IBM

W klimacie rosnących oczekiwań klientów jest teraz właściwy czas na udoskonalenie korzystania z kanałów przychodzących - nadszedł czas, aby przejść do czasu rzeczywistego.
Utrzymywanie klientów wymaga teraz inwestycji w marketing zorientowany na klienta, aby umożliwić organizacji zidentyfikowanie i dostarczenie ich z najbardziej odpowiednim przesłaniem.
W niniejszym dokumencie omówiono, dlaczego teraz jest odpowiedni czas na inwestowanie w marketing w czasie rzeczywistym i przedstawia cztery najlepsze praktyki w celu uzyskania wyników dolnych.
W tym białym dokumencie dowiesz się więcej o czterech sprawdzonych najlepszych praktykach w marketingu przychodzącym w czasie rzeczywistym, które mogą dawać wyniki dolne. Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się IBM kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. IBM strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z IBM